Business Controller

Referenční číslo
19-11-344881
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Milujete čísla a analýzy? Excel zvládáte levou zadní a umíte velmi dobře anglicky?

Rád/a komunikujete/vyjednáváte a máte již předchozí praxi s business controllingem?

Byl/a byste rád/a součástí mezinárodní společnosti, kde můžete uplatnit svou znalost a zájem o čísla?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Business Controller"

Na pozici Business Controller budete:

  • V číslech hledat efektivitu práce - pracovat s daty a analýzami, vyhodnocovat a zlepšovat interní procesy
  • Vypracovat, spravovat a podporovat obchodní výnosy a výdaje
  • Analýzami přinášet nová, efektivní řešení pro rozvoj společnosti
  • Podporovat při dosahování finančních cílů
  • Podílet se na zavádění nových služeb, produktů a projektů
  • Implementovat a měřit KPI's
  • Komunikovat a vyjednávání s manažery napříč Evropou na denní bázi
  • Mnoho dalšího

Lokalita: Praha centrum

Mzda: Dohodou

Nástup: Dohodou

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Předchozí praxe s business controllingem
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost MS Excel
  • Předchozí zkušenost s reportingem
  • Komunikativnost, spolehlivost, předvídatelnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • penzijní připojištění
  • multisport karta
  • firemní akce
  • joga na pracovišti