Business Analytik - M&A projekty - nový tým

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339876
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pro zkušené Business Analytika, který chce pracovat pro rychle se rozvíjející společnost, která patří na trhu mezi ty nejlepší ve svém oboru.

Právě hledáme nové kolegy na pozici Business Analytik, který se stane součástí nově vznikajícího týmu a bude pracovat na M&A (mergers and acquisitions) projektech. A co Vás tedy čeká?
* Analýza fúzí a akvizic v rámci Evropy (případně i dále)
* Zkoumání trhu, hledání obchodním příležitostí, identifikace produktů
* Tvorba dokumentace a specifikace pro projekty, akvizice
* Úzká spolupráce s managementem, projektovými manažery, analytiky, vývojáři, architekty
* Práce klasického Business analytika
* Cestování do akvírovaných zemí/společností (max. 40%)

Požadavky

* 2 roky zkušeností na pozici Business analytika nebo v oblasti M&A
* Znalost Enterprise Architect
* Znalost např. TOGAF, BABOK, UML, BPMN, SQL
* Ochota cestovat
* Velmi dobrá business angličtina
* Zkušenost/zájem o M&A

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- roční bonus
- možnost občasné práce z domova
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- Cafeteria
- vzdělávací kurzy
- sportovní akce a firemní eventy
- relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)