BRIGÁDA NA RECEPCI 25.2.-27.2., 150 Kč/hod

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-1-347899
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Grafton hledá pro svého významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, kandidáty na pozici Recepční - zástup v termínu 25.-27.2.2020.

Pracovní doba:

8:00-17:00

Pracovní náplň je především uvítání příchozích návštěv, spojování telefonických hovorů, vyřízování vzkazů, zajištění taxiků, hotelů, restaurací, příprava zasedacích místností na jednání, psaní obchodní korespondence, distribuce došlých emailů apod.

Plat: 150 Kč/hod

Lokalita: centrum Prahy

Požadavky
  • ukončené SŠ vzdělání
  • velmi dobrá úroveň anglického jazyka slovem i písmem;
  • zkušenost z recepce či administrativy nutná
  • schopnost samostatné práce;
  • dynamická, aktivní osobnost;
  • příjemné vystupování, odolnost vůči stresu.