Brand Manager

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-13-347184
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme pro Vás novou příležitost a výzvu, a to v podobě pozici Brand managera pro non food produkty.

Sršíte nápady a chcete je realizovat v prostředí, kde panuje pozitivní atmosféra?

Co budete mít na starost:

  • launche a relaunche nových produktů (SAP administrace, příprava prodejních prezentací)
  • přímou kooperaci se zákazníky (marketingové aktivity na míru)
  • management sociální médií (příprava obsahu na sociální média, eventů, PR článků (klasické PR)
  • další aktivity: spolupráce s blogery a influencery
  • komunikaci s dodavateli, partnerskými agenturami a zákazníky
  • monitoring a analýza konkurence
Požadavky
  • předchozí zkušenost z marketingu
  • angličtina na úrovni B2 (komunikace se zahraničím)
  • pozitvní a energická povaha
  • kreativní myšlení (napadům se meze nekladou)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • slevy na firemní produkty
  • firemní akce