Branch manager v personální agentuře | Business services | Grafton

Referenční číslo
18-12-346332
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako jednička mezi personálními agenturami v ČR neustále dbáme na kvalitu a rozvoj našich služeb. Chceš nám v tom pomoct?

Momentálně hledáme někoho, kdo se nebojí být NEJLEPŠÍ! #branchmanager

Hledáme do divize BUSINESS SERVICES zkušeného manažera, který umí řídit a budovat business, motivovat svůj tým a dokáže zodpovídat za chod celé pobočky.

Co se v graftonním slovníku skrývá pod pojmem "Vedoucí pobočky"?

  • zodpovídat za její finanční, personální a marketingový chod
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a vyjednávat co nejlepší podmínky
  • přijímat, vést, motivovat, podporovat a rozvíjet členy týmu
  • podporovat přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci
  • aktivně navrhovat změny ve firemních procesech za účelem jejich zlepšení

Je toho mnohem více, nebylo by lepší se sejít a probrat to nad šálkem dobré kávy? Přihlaš se ! :-)

Požadavky

Jak vypadá profil ideálního kandidáta?

  • má předchozí zkušenosti s vedením lidí
  • působil na pozicích z oblastí Business developmentu / Key account managementu / Sales managementu
  • je cílevědémá osobnost s drivem, nadšením a orientací na výsledek
  • dokáže vést obchodní jednání v angličtině
Benefity

Co nabízíme?

  • rozvíjet své schopnosti v #1 na českém trhu
  • motivující manažerský program
  • samostatnou a zodpovědnou práci + podílet se na výsledcích celé firmy
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kancelářev Palladiu v centru Prahy