B2B obchodní zástupce

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-23-360990
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti s OCS/B2B prodejem jako obchodní zástupce?

Vaší silnou stránkou je komunikace a domluvíte se anglicky?

Chcete být součástí menšího a pohodového týmu?

Chcete si plánovat pracovní den dle svého?

Pokud je Vaší odpovědí ANO a ještě k tomu milujete kávu, neváhejte číst dál!

Co budete mít na starosti?

  • Vytváření nových kontaktů a obchodních příležitostí.
  • Řízení a rozvoj obchodních vztahů.
  • Budování a rozvoj trvalé spolupráce s novými zákazníky.
  • Dosažení cílů z hlediska obratu a objemu.
  • Příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit.
  • Komunikace a vyjednávání s mezinárodními zákazníky v segmentu OCS/B2B.
  • Technická podpora a poradenství klientům.
Požadavky

Kdo jste a co umíte?

  • Prokazatelné výsledky v oblasti prodeje - ideál elektronické zboží atp.
  • Komunikativní znalost AJ - zákazník nemusí mluvit česky a šéf Vašeho šéfa není Čech :), výhodou je NJ.
  • Aktivní řidič.
  • Orientace na výsledek.
  • Samostatnost, schopnost se rozhodovat (jde o malou společnost a nikdo Vám nebude stát za zády).
  • Technická zdatnost (někdy budete zákazníkovi poskytovat poradenství).
  • Vynikající komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti.
  • Pozitivně laděná osobnost s ochotou se učit nové věci.
  • Zkušenost v mezinárodní společnosti je výhodou.
Benefity
  • výkonnostní bonus
  • flexibilní pracovní doba, vlastní organizace práce
  • automobil
  • telefon a notebook pro soukromé účely
  • firemní akce

...a neomezené množství kávy :)