B2B|AKVIZICE|NĚMECKO|TEXTIL|RODINNÁ FIRMA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-13-346381
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁŠ OBCHODNÍ POZICI?

MLUVÍŠ CIZÍM JAZYKEM?

NEJLÉPE NĚMECKÝM, ALE ANGLIČTINOU TAKÉ NEPOHRDNEME !!!

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á naváže na naše úspěšné obchody v Německu.

Budeš vyhledávat nové potenciální zákazníky v zahraničí. Počítej tedy s cestováním.

Potřebujeme praxi v oblasti obchodu - nejlépe v oboru textilním/koženém/apod...

Záleží na Tobě, jaký/á jsi, pozici Ti přizpůsobíme na tělo!

Chceme parťáka, na kterého je spoleh a který ocení naši dosavadní práci a zase nás posune o kousek dál.

Čekáme na TEBE!!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • NJ/AJ - budete komunikovat se zahraničními klienty
  • Praxe v obchodě potřeba - alespoň 2 roky
  • Nejlépe B2B
  • Řid.pr.sk. B
  • Rodinná firma - možnost debaty o náplni práce dle praxe a Vašich možností
  • Časová flexibilita
  • Provize z prodeje
  • Možnost ubytování v nově zrekonstruovaných bytech (nad kancelářemi)
  • Fit centrum, cardio zóna (pod kancelářemi)
  • Masáže, solárium, vířivka