AUTOMECHANIK - DIAGNOSTIK - PRAHA 4 - až 50 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
27 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
13-9-370656
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s diagnostikou osobních vozidel, je pro Vás lokalita Praha - Chodov dobře dostupná a chcete pracovat pro známou německou značku?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pozici DIAGNOSTIK OSOBNÍCH VOZIDEL!

Vaší náplní práce bude analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů a provádění oprav na vozidlech zákazníků.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Práce na jednu směnu.

Požadavky
  • Vyučení v oboru autoelektrikář/automechanik/letecký mechanik/autotronik/diagnostik
  • Praxe v oboru diagnostiky aut nebo letadel nejméně 5 let
  • Řidičský průkaz sk. B, případně C
  • Vyhláška 50/1978 SB. výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day (zdravotní volno)
  • Náborový bonus 10 000 Kč
  • Po odpracovaném prvním roce bonus 20 000 Kč
  • Kantýna přímo v budově firmy
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavateli
  • Rodinné vstupné do Zoo
  • Po odpracovaném roce příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Zvýhodněný zaměstnanecký operativní leasing
  • Slevu na práci servisu, náhradní díly a doplňky