ASISTENT/KA/RECEPČNÍ v centru Liberce

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 23 000 Kč
Referenční číslo
11-1-359803
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě administrativa a komunikace s lidmi? Baví Tě komunikace s lidmi a denní řešení operativních záležitostí? Chceš najít stabilní práci s rozmanitou náplní práce v mladém kolektivu? Pak právě Tebe hledáme!

  • starost o chod recepce, i celé kanceláře;
  • vyřizování telefonátů, pošty, uvádění návštěv;
  • zadávání faktur do systému, spolupráce s účetním oddělením;
  • administrativní podpora a organizace schůzek pro kolegy;
  • zadávání inzerátů na webové stránky a facebook;

a další administrativa a speciální úkoly.

Každý den je jiný, ovšem žádný den se u nás nebudeš nudit. Pokud Tě pozice ASISTENT/KA/RECEPČNÍ láká, pošli nám svůj životopis co nejdříve!

Lokalita: přímo v centru Liberce

Požadavky

Jsi ideální kandidát/ka, pokud:

  • máš praxi v oblasti administrativy, práce s dokumenty, účetnictví, či na recepci
  • organizace a systematičnost jsou Tvými přednostmi
  • jednáš s lidmi s úsměvem
  • umíš se ujmout úkolů, a zpracovat je od A do Z
  • ovládáš velmi dobře práci na PC
  • jsi samostatný/á, pečlivý/á, svědomitý/á
  • máš řidičský průkaz sk. B a rád/a řídíš
  • angličtina pro Tebe bude výhodou
Benefity
  • kvartální odměny 4 - 6 000 kč
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • program Benefit Plus
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • free days, sick days
  • jazykové kurzy
  • přátelský kolektiv
  • práce v centru města Liberec