ASISTENT/KA PROJEKTŮ, part-time, 140-170 Kč/h

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 - 170 Kč
Referenční číslo
13-1-361788
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z administrativy a hledáte práci na zkrácený úvazek, kde se můžete dále realizovat? Domluvíte se plynule anglicky a práce s Excelem Vám není cizí? Můžete docházet ideálně na 30 hodin týdně? Pak jste tady správně!

Do společnosti zabývající se poradenstvím v oblasti financování výzkumu a inovací hledáme kandidáty na pozici asistent/ky projektů. Náplní Vaší práce bude zejména:

  • administrativní, provozní a technická podpora senior konzultantů při vedení dotačních projektů
  • zpracování rešerší pro projekty
  • sběr podkladů a dat
  • technická podpora a zpracování průzkumu trhu za účelem zadávání veřejných zakázek
  • komunikace s klienty a úřady
  • korekce a editace CZ a AJ textů

START: ihned

LOKALITA: Praha 3

MZDA: fix. 140 - 170 Kč/h (18 000 - 22 500 Kč/m pro úvazek 30h/t.), mzda dle zkušeností

Požadavky
  • ukončené VŠ vzdělání (ekonomický či technický směr výhodou)
  • angličtina min. na úrovni B2 (častá komunikace se zahraničními partnery
  • výborná znalost českého jazyka
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost strukturálních fondů a zákona o zadávání veřejných zakázek velkou výhodou
  • zkušenost se spoluprací s klienty z akademického či výzkumně-vývojového sektoru výhodou
  • samostatnost
  • pečlivost
  • proaktivní přístup
Benefity
  • možnost postupu na pozici junior/senior konzultant
  • po zaučení možnost práce z domova
  • pravidelné měsíční odměny dle odvedené práce
  • pracovní smlouva na dobu jednoho roku, druhá na dobu neurčitou
  • vzdělávání (anglické středy)
  • přátelské prostředí malé konzultační firmy
  • aktivní používání cizího jazyka na pracovišti