ASISTENT VÝROBY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
4-30-337735
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti procesního inženýrství a výrobních technologií, ale nemáte dostatečnou praxi? Nám to nevadí, spoustu věcí jsme schopni Vás naučit. Pokud se domluvíš anglicky a máš alespoň krátkou praxi a zkušenosti ve výrobní společnosti, nabízíme Vám šanci!

Co se od Vás očekává:
* kontrola podkladů ke zlepšení technologických procesů
* statistická vyhodnocení stability procesu a vedení záznamů
* technologická podpora při zkoušení forem a nových nástrojů
* zajištění kompletního technologického servisu
* kontrola údržby strojů
* kontrola inventur materiálů vstupujících do výroby
* příprava podkladů pro výrobní dokumentaci
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe ve výrobní společnosti
* znalosti v oblasti výrobních technologií
* technický background
* AJ bude stačit na komunikativní úrovni
* dobrá znalost MS Office
* flexibilita

Benefity

* 13. plat
* stravenky v hodnotě 123 Kč
* pružná pracovní doba
* příspěvek na dopravu
* teambuildingové aktivity
* zdarma jazykové kurzy