AREA SALES MANAGER PRO ZÁPADNÍ ČECHY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-13-336801
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte energii a chuť řídit početný tým konzultantů, baví Vás práce v terénu a leadership? Pak jste ten pravý kandidát na pozici AREA SALES MANAGER!

Využijte jedinečnou příležitost a staňte se členem zahraniční kosmetické společnosti, kde můžete naplno využít svůj potenciál!

Co Vás na pozici AREA SALES MANAGERA čeká:

  • zodpovědnost za obchodní výsledky týmu, sledování KPI´s
  • zajištění komunikace mezi obchodním týmem a vedením společnosti
  • trénink a školení podřízených
  • nastavování obchodních cílů a jejich následná kontrola
  • motivace týmu a aktivní leadership
  • podílení se na marketingové strategie společnosti
Požadavky
  • zkušenosti na manažerské pozici (obchod - kosmetika, retail)
  • znalost angličtiny na úrovni dorozumění (B1)
  • orientaci na výsledky a cíle
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • zkušenosti se školením a tréninky zaměstnanců
  • výborný time management
Benefity
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • automobil i k soukromým účelům
  • firemní produkty zdarma
  • motivační bonusový systém
  • mobil, notebook