AP Specialist s angličtinou a němčinou (B1)!

Plný úvazek
Mzda
24 500 - 26 500 Kč
Referenční číslo
3-12-340819
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi pečlivý a chtěl by jsi začít svoji kariéru v oblasti administrativy, financí? Chceš využívat anglický a německý jazyk a zlepšovat se v něm? Tak pokračuj dále!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici AP Specialist.

Na této pozici budeš:
- pracovat s fakturami
- zadávat data do systému, spravovat data
- komunikovat s dodavateli pomocí emailu i telefonu
- zpracovávat reporty
- práce v systému SAP a ORACLE

Proč jít pracovat k nám?
- na vše tě zaučíme – práce je vhodná i pro šikovného absolventa, studenta!
- příjemné kanceláře 10 minut od centra

Nástup nejlépe ihned, hledáme uchazeče na hlavní úvazek!

Požadavky

Co od Tebe očekáváme?
- výborné komunikační schopnosti
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost německého jazyka (min. úroveň B1 a ochota se v němčině nadále zlepšovat)
- práce na PC - MS Office
- spolehlivost, pečlivost, systematičnost

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- stravenky 100 kč/den
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- zázemí mezinárodní společnosti
- kanceláře v blízkosti centra Brna
- skvělý kolektiv