Angular vývojář

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339900
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš zachraňovat lidi, ale doktorem si být netroufneš?
Pojď programovat appky, které zachraňují životy!

Pro společnost, která vyvíjí aplikaci v oblasti zdravotnictví pro sběr a zpracování dat o aktuálním zdravotním stavu pacientů s implantovaným kardiostimulátorem hledáme Angular vývojáře.

Nejsi to právě ty?
Přihlaš se a pojď si o tom se mnou promluvit!

Požadavky

- Javascript společně se znalostí frameworku Angular
- znalost základů práce s objekty v relačních databázích (jetsli ses s tím nesetkal, stačí nám jakákoliv zkušenost s prací s databázemi)
- Microsoft – Visual Studio

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- 3 dny sickdays
- stravenky
- čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
- příspěvek za doporučení zaměstnance až do výše 60.000,- Kč
- příspěvek při narození dítěte ve výši 10.000,- Kč
- bezúročná finanční půjčka až do výše 200.000 Kč po 2 letech ve společnosti, případně možno i v tíživé situaci dříve než po 2 letech – nicméně viz. rozhodnutí představenstva
- finanční podpora při dlouhodobé nemoci
- 5 dní placeného studijního volna
- Mulstisportka
- 2x týdně sportovní aktivita (badminton, futsal)
- Odborné knihy k zapůjčení
- AJ
- Teambuildingy máme, kafe/čaje na pracovišti zdarma také