ANALYTIK LOGISTIKY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-21-371203
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s inventurami ve výrobním závodě? Poradíš si hravě s Excelem, abys odhalil nesrovnalosti ve skladových zásobách? Umíš navrhnout a prosadit taková opatření, aby se minimalizovaly ztráty? Pokud ano, určitě se nám ozvi!

Hledáme ANALYTIKA LOGISTIKY!

Co Tě čeká?

  • řízení inventur a zpracování výsledků
  • provádění analýz inventurních rozdílů
  • navrhování opatření k odstranění a minimalizaci rozdílů
  • příprava pracovních postupů a školení pro interní logistiku
  • podpora systémových řešení napříč závodem
  • aktivní spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ slovem i písmem
  • praxe v automotive min. 2 roky – logistika / sklad / výroba
  • pokročilá znalost Excelu - častá práce s tabulkami a jejich analýza
  • organizační schopnosti - pro komunikaci s dalšími odděleními a delegování některých úkolů
Benefity
  • bonusy
  • meziroční zvyšování mezd
  • 5 týdnů dovolení
  • stravenky
  • školení a kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • PC, telefon