AMBASADOR/KA pro novou značku - dlouhodobá brigáda, 170 Kč/h

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
170 Kč
Referenční číslo
13-19-356412
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Na český trh přichází nová značka nápojů a my hledáme někoho, kdo bude daný produkt propagovat. Jedná se o brand cílící na mladé lidi, tudíž je brigáda vhodná pro toho, kdo má povědomí o vysokoškolském životě :) Jsi-li extrovert, který se rád seznamuje s novými lidmi a zároveň zodpovědný student s vlastním autem, čti dále!

Co bude náplní tvojí práce?

  • budování značky od základů společně s marketingovou agenturou a event managerem
  • vytipování studentských/univerzitních akcí v rámci Prahy a jejich evidence v kalendáři
  • prezentace brandu na těchto akcích (rozestavění stánku, komunikace se studenty…)

Mzda: 170 Kč/hod.

Časová flexibilita: 10 – 20 hodin/týdně (dle akcí)

Spolupráce: start asap a smlouva DPČ na 1 rok s možností prodloužení

Požadavky
  • student VŠ
  • vlastní auto (náklady budou proplaceny)
  • angličtina alespoň na úrovni B1
  • časová flexibilita - akce se sem tam budou konat i o víkendech
  • extrovertní osobnost, optimista s úsměvem na tváři
  • pro-aktivní přístup s citem pro odpovědnost a organizaci
Benefity
  • flexibilní pracovní doba 10-20 hod/týdně
  • home office, přístup do nových kanceláří je ale také zajišťěn :)
  • proplacení pohonných hmot
  • stravenky v hodnotě 120 Kč