AMBASADOR/KA nové značky, Brno - dlouhodobá brigáda, 170 Kč/h!

Lokalita
Obor
Druh pozice
Brigáda
Mzda
170 Kč
Referenční číslo
3-19-355958
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nadnárodní korporaci hledáme velice aktivního, extrovertního a zodpovědného studenta, který má ambici stát se ambasadorem nově vznikající značky nápojů.

Pokud jste organizační typ, máte k dispozici vlastní auto, baví Vás řídit a pravidelně navštěvovat různé univerzitní akce, možná hledáme právě Vás!

Potřebujeme někoho, kdo má skvělé povědomí o univerzitním životě, je komunikativní a sebevědomý optimista s proaktivním přístupem a organizačními schopnostmi. Zároveň se nesmí bát zodpovědnosti, navazování kontaktů s neznámými a řízení automobilu.

Jako ambasador budete jezdit na univerzitní akce propagovat „svou“ značku, je potřeba proto počítat s flexibilní pracovní dobou, někdy i s víkendovou prací. Musíte být taktéž samostatný a zodpovědný – kromě už domluvených akcí si budete i Vy sami plánovat, které akce navštívíte.

Nebojte se, nebudete v tom sami - při budování značky Vám pomůže marketingová agentura a event manager.

Nástup je možný ihned!

Kromě češtiny/slovenštiny by jste měli ovládat anglický jazyk alespoň na úrovni B2 – Váš přímý nadřízený bude anglicky mluvící. Nezapomeňte k Vašemu životopisu připojit i Vaši fotografii!

Požadavky
  • student VŠ
  • vlastní auto + ŘP sk. B (náklady budou proplaceny)
  • vlastní mobil, notebook pro plánování akcí
  • časová flexibilita - akce se občas budou konat i o víkendech
  • zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • konexe, silné povědomí o univerzitním dění
  • extrovertní osobnost, optimista, pro-aktivní přístup
  • angličtina alespoň na úrovni B2
Benefity
  • flexibilní pracovní doba (10-20 hod/týdně)
  • home office
  • proplácení pohonných hmot