ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK | HOME OFFICE

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
18-1-395188
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš kapacitu 30 - 50 hodin měsíčně pracovat? Jsi učenlivý/-á, samostatný/-á a precizní v tom, co děláš?

Hledáš back office a uvítáš možnost pracovat z domova?

Na DPP/DPČ hledáme kolegu/kolegyni na dlouhodobou spolupráci, který/-á by nám pomohl/-a se zpracováním docházek našich zaměstnanců.

Prvních 5-7 pracovních dnů v měsíci bys pracoval/-a 8 hodin denně v naší plzeňské kanceláři, po zbytek měsíce můžeš pracovat z domova a to adhoc úkoly.

VŠE TĚ NAUČÍME!

Mzda: 140 - 150Kč/hod.

Nástup: dohodou

Spolupráce na: DPP/DPČ

Lokalita: BCB Building, Anglické nábřeží 2434/1, 301 00 Plzeň 3

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • časová flexibilita
  • chuť se učit
  • předchozí zkušenosti s administrativou nebo účetnictvím/mzdovou problematikou velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • uživatel MS office, znalost práce s PC
  • zodpovědnost, samostatnost, preciznost
Benefity
  • až 3 000Kč měsíční bonus dle kvality odvedené práce
  • možnost home office
  • občerstvení na pracovišti
  • kanceláře v centru Plzně
  • VEŠKERÉ ZAUČENÍ