Administrativní pracovní v elektro oddělení

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
9-1-351651
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v technickém prostředí? Máte zkušenosti s technickou dokumentací a víte, jak vypadají konstrukční programy?

V konstrukční kanceláři v Plzni budete mít na starosti technickou dokumentaci, její správnost a kompletnost. Budete pracovat s 2D programy a spolupracovat s kolegy ze zahraničí.

Požadavky
  • zkušenosti s administrativou z technického oddělení
  • orientaci ve výkresové/technické dokumentaci
  • znalost angličtiny nebo němčiny pro občasnou komunikaci s centrálou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • čtvrtletní odměny
  • stravenky ve výši 90 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč/měsíčně
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • firemní akce během roku