ADMINISTRATIVA na prodejně, 130 Kč/hod, Nový Smíchov

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
13-19-341352
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

ADMINISTRATIVA NA PRODEJNĚ

Náplň práce:
- administrativní podpora spojená s chodem prodejny
- průběžné vyřizování reklamací - třídění, rozposílání zákazníkům apod.

Nástup: IHNED
Spolupráce: dlouhodobě
Plat: 130 Kč/hod.
Lokalita: Nový Smíchov
Úvazek: cca 20 hodin/týdně (všední dny, ideálně docházka alespoň 3x týdně dle dohody)

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání (ideálně student VŠ)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- praxe na obdobné pozici výhodou
- porozumění anglickému textu
- znalost práce na PC a a základní orientace v moderních technologiích
- pozice je vhodná i pro maminky na mateřské

Benefity

- získání praxe
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí