Zkušený specialista školení - IČO, nástup ihned!

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
80 000 - 90 000 Kč
Published
Reference
2-10-346334
This position is archived.
Job description

V současné době hledáme odborníka na školení v Praze, který se připojí k našemu týmu. Je to skvělá příležitost pracovat v oblasti IT s novými technologiemi a v mezinárodním prostředí. Projekt trvá do konce srpna 2020 s možným prodloužením!

Náplň práce

  • zjišťovat požadavky a potřeby zákazníků a projektů pro navrhování a vývoj efektivních školicích kurzů
  • interpretovat technické informace pro školení a výuku
  • vytvářet vzdělávací materiály (prezentace, osnovy kurzů, průvodce instruktorů, letáky, praktická cvičení a školicí pomůcky)
  • analyzovat nové funkce a školení v nových verzích
  • získat a udržovat aktuální znalosti a kompetence a související pracovní postupy
  • pomáhat při vývoji rozsáhlých vzdělávacích programů
  • zapojit se do vícefunkčních projektových týmů, které zastupují školení a rozvoj
  • prokázat základní dovednosti ve využívání systému řízení učení ke sledování dokončení kurzu
  • spojit se s komunitou koncových uživatelů prostřednictvím podnikových fór jako je Yammer
Requirements
  • nejméně 5 let zkušeností s poskytováním technického školení a vytvářením školení
  • silná pracovní znalost Microsoft Office a Office 365 je nutností (se zaměřením na Microsoft, OneDrive a SharePoint)
  • zkušenost s Microsoft Certified Trainer
  • předchozí zkušenosti ve vzdělávacím nebo školícím prostředí i ve výuce v učebně
  • schopnost používat širokou škálu výukových metod k podpoře učení
  • vynikající písemné a ústní komunikační schopnosti
  • plynulá angličtina a němčina
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného zdravotního volna
  • stravenky
  • bonusy za doporučení
  • multisportka
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na zajímavých projektech
  • aktivní využívání cizích jazyků
  • zajímavé platové ohodnocení
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search