VEDOUCÍ VÝVOJE SW V AUTOMOTIVE

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-10-339188
This position is archived.
Job description

Uvidíte, co není vidět. Programování C/C++ a embedded vývoj? Proč ne, staňte se leadrem vývojového týmu a rozsviťte svět.

Praxe s programování v jazyce C/C++ , anglický jazyk = možnost stát se vedoucím pracovní skupiny a posunout se tak na dál!

Pracovní náplň:

* vedení týmu softwarového vývoje a jejich motivace
* spolupráce s vývojovými týmy napříč společností
* provádění projektových hodnocení
* aktivní přístup v případě procesu SW standardizace
* řízení a neustálé zlepšování interních procesů
* přehled v oblasti embedded vývoje
* podpora při komunikaci se zákazníkem

Requirements

* VŠ vzdělání - oblast elektro/IT
* zkušenosti s programováním v jazyce C/C++
* zkušenosti v oblasti embedded vývoje/programování
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* ochota pracovat v mezinárodním prostředí
* ŘP skupiny B

Benefits

* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na dopravu a ubytování (možnost poskytnout firemní byt)
* příplatky na stravování (stravenky)
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* životní a penzijní připojištění
* high-tech prostředí mezinárodní společnosti
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search