Vedoucí servisního střediska

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 60 000 Kč
Published
Contact
Reference
11-21-345921
This position is archived.
Job description

Chcete uplatnit své zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Máte vzdělání technického směru a praxi ve výrobě? Pošlete nám svůj životopis! Obsazujeme pozici VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vedení podřízených zaměstnanců
  • Řízení servisních činností v oblasti střední Evropy (ČR, DE, A, SK, PL)
  • Řízení servisních a montážních činností
  • Zajištění logistiky náhradních dílů, spolupráce s ostatními divizemi
  • Vedení pracovní agendy, reporting
Requirements
  • Minimálně SŠ technického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Prokazatelná praxe z výrobní společnosti
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Angličtina nebo němčina na úrovni umožňující svobodnou komunikaci, znalost polštiny výhodou
  • Ochota cestovat
  • Samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost
Benefits
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky (100 Kč)
  • Pružná pracovní doba
  • Sick days
  • Odborné kurzy
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search