TECHNICKÝ NÁKUPČÍ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
28 000 - 35 000 Kč
Published
Reference
9-12-346119
This position is archived.
Job description

Vaším úkolem bude:

  • vytváření poptávek, vyhodnocování nabídek od dodavatelů
  • realizace úspor
  • úzká spolupráce s německou centrální kanceláří
  • nastavení a správa dat v systému SAP (materiály, ceny, dodavatelé)
  • spolupráce s ostatními úseky
Requirements
  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem
  • zkušenosti v oblasti nákupu jsou výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • znalost programu SAP nebo jiného ERP systému je výhodou (Baan, Sage nebo jiný)
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
Benefits
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Moderní a příjemné pracovní zázemí
  • Velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
  • Pravidelný roční nárůst mzdy
  • Možnost absolvování odborných a jazykových školení
  • Pět týdnů dovolené
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search