TEAMLEADER VE VÝROBĚ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
35 000 - 40 000 Kč
Published
Contact
Reference
11-21-345919
This position is archived.
Job description

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Znáte svařovací technologie a nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Pošlete nám svůj životopis! Hledáme posilu na pozici TEAMLEADER VE VÝROBĚ.

Náplň práce:

  • Vedení týmu lidí
  • Plnění termínů výroby
  • Kontrola pracovních postupů a dodržování užívané technologie včetně požadované jakosti
  • Dohled na stav strojů ve výrobě, řešení problémů
  • Reporting
Requirements
  • Alespoň roční zkušenost s vedením kolektivu podmínkou
  • Praxe ve výrobní společnosti alespoň 3 roky
  • Znalost práce na PC
  • Organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Benefits
  • 13. plat
  • Náborový či relokační příspěvek
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Odborné kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • Závodní stravování
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search