STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - STROJÍRENSTVÍ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
11-13-334471
This position is archived.
Job description

Máte již několik let praxi ve strategickém nákupu ve výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky a Vaše vyjednávací schopnosti pro komunikaci s dodavateli jsou na vysoké úrovni? Jste samostatná osobnost, která zastřeší a nastaví procesy, popř. přinese nové nápady? Potom nám zašlete svůj životopis právě teď!

Obsazujeme pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ pro strojírenskou firmu!

Co Vás čeká:

  • Rozvoj strategie nákupní politiky a její organizace
  • Strategický i operativní nákup
  • Podílení se na projektech v oblasti nákupu
  • Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
  • Provádění výběrových řízení, hodnocení a rozvoj dodavatelů
  • Zodpovědnost za snižování nákladů a dosažení úspor ve všech oblastech nákupu

Vaší hlavní výzvou však bude samostatné zajištění nákupní strategie, vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli a nastavení dlouhodobých a plně funkčních vztahů!

Requirements
  • Pokročilá znalost AJ - jednání s dodavateli a nadřízeným
  • Min. 2 - 3 roky praxe v oblasti strategického nákupu
  • Dlouhodobé zkušenosti v oblasti mezinárodního nákupu z výrobního závodu - ideálně strojírenského
  • Schopnost efektivního vyjednávání, plánování
  • Ochota k občasným služebním cestám do zahraničí
Benefits
  • klouzavá pracovní doba
  • závodní stravování
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search