SPECIAL EVENT COORDINATOR

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
45 000 - 65 000 Kč
Published
Reference
13-13-341456
This position is archived.
Job description

Jste milá a dynamická osobnost se zálibou v organizování? Máte aspoň 2-3 roky zkušenosti s pořádáním eventů a konferencí, ale zvládáte s přehledem i administrativu? Pak čtěte dál, právě obsazujeme pozici SPECIAL EVENT COORDINATOR.

Vaše náplň práce bude:
- plánování eventů, příprava a organizace firemních akcí jako semináře, konference, dny otevřených dveří, školení, management meetingy a další projekty
- odpovědnost za organizaci, logistiku, scénář a provedení
- organizace v rámci několika evropských zemí
- zajištění zpětné vazby, vyhodnocení a reportování
- komunikace a zajištění vztahů s PR agenturami a dodavateli
- odpovědnost za budget
- komunikace s obchodním oddělením
- administrativa

Nástup: IHNED
Pracovní smlouva na dobu určitou, poté prodloužení (dlouhodobá spolupráce)
Lokalita: Praha 5 - Jinonice (metro B)
Mzda: dle domluvy a zkušeností

Requirements

- SŠ / VŠ vzdělání
- velmi dobrá znalost anglického a českého jazyka (nadřízený je cizinec sídlící mimo Prahu)
- praxe s organizací eventů podmínkou (z firemního prostředí výhodou)
- znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- výborné vyjednávací a organizační schopnosti
- týmovost a schopnost dělat kompromisy
- schopnost stanovit priority
- ŘP skupiny B

Benefits

- 5 týdnů dovolené
- plně hrazené stravenky
- balíček benefitů (telefon, příspěvek na životní pojištění apod.)
- hrazená zdravotní péče

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search