Senior Director of Enterprise Business Systems

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Published
Reference
2-10-345740
This position is archived.
Job description

Zajímá tě oblast zdravotnictví? Máš dlouholeté zkušenosti s řízením týmu lidí, s ERP systémy a mluvíš plynuje anglicky? Neváhej a reaguj na pozici Senior Directora.

Náplň práce

  • navrhovat, implementovat a podporovat finanční a ERP systémy
  • řídit tým, který bude odpovědný za podporu základní platformy podnikových systémů
  • zajišťovat a propagovat správnou úroveň podpory (SLA), zajišťovat neustálé zlepšování (Kaizen)
  • spolupracovat s týmem Master Data Management na vývoji a správy dat
  • řídit vývoj analýz včetně metrických dashboardů, hlášení údržby, atd.
  • spolupracovat s vedoucími pracovníky, aby bylo zajištěno, že všechny aplikace budou v souladu s obchodními cíli a strategií společnosti
  • budovat spolupráci a důvěru
  • průběžně identifikovat provozní efektivitu za účelem zvýšení ziskovosti a spokojenosti zákazníků
Requirements
  • víc než 10 let zkušeností v IT
  • bakalářský titul v oblasti technologií
  • víc než 4 roky zkušeností s budováním a vedením týmů
  • pracovní zkušenosti s ERP a finančními nástroji (JD Edwards Enterprise One (E1)/Infor XA)
  • znalost infrastruktury informačních technologií
  • zkušenosti s dodavatelským řetězcem, finančními systémy a spoluprací s vedoucími pracovníky
  • osvědčené pracovní zkušenosti v uvádění nových produktů na trh, nasazování obchodních aplikací, snižování nákladů a neefektivnosti
  • porozumění životnímu cyklu vývoje softwaru a správy aplikačních projektů
  • schopnost dohlížet na tvorbu vývojových aplikací a dlouhodobé plány
  • plynulá angličtina
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick day/ročně
  • roční bonus
  • kafeteria
  • home office
  • stravenky
  • multisport karta
  • příspěvek na penzi, na havarijní a životní pojištění
  • finanční podpora na vzdělávání
  • firemní večírky a aktivity
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce, zelenina)
  • přátelské mezinárodní prostředí
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search