Senior Data Scientist/Data Analyst

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
60 000 - 90 000 Kč
Published
Reference
2-10-347311
This position is archived.
Job description

Hledáme Senior Data Scientist, který bude součástí našeho nově založeného Data Science týmu, zodpovědného za sběr dat, čištění, klasifikaci a těžbu dat. Pozice bude zahrnovat analýzu různých datových souborů a provedení podrobné analýzy platnosti a vztahů dat z těchto zdrojů, nakonec odhalení tržních trendů a budoucího dopadu technologie na podnikání.

Součástí práce je také prezentace dat a analýz napříč různými odděleními ve firmě a bude pomáhat při zavádění nových produktů, které pomáhají prodejcům technologií efektivněji posoudit jejich trhy, zákazníky a konkurenty.

Člověk na této pozici může pracovat v Ostravě nebo v Praze.

Náplň práce:

  • Vývoj pokročilých analytických nástrojů, prediktivních modelů a algoritmů a protokolů strojového učení
  • Analyzovat dopad podnikání a tržní trendy různorodého souboru dat a jejich dopad na trh IKT
  • Řídit integraci nových zdrojů dat do stávajícího výzkumného procesu a proprietárních systémů
  • Reportovat zprávy, které představují obchodní příběhy představované údaji
  • Pomáhat při přípravě projektových požadavků analýzou uživatelských požadavků a koordinací s ostatními projektovými týmy
Requirements
  • Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru matematika, informatika, statistika nebo správa informací
  • 3+ let zkušeností v oblasti správy dat, analýzy nebo funkcí souvisejících s problémy analýzy dat
  • Python (Pandas, Numpy, Scipy, NLTK), SQL, NoSQL, JavaScript, HTML / CSS
  • Silné technické znalosti v různých datových modelech, dolování dat, vývoj designu databáze, techniky klasifikace dat a nástrojů vizualizací dat
  • Schopnost pracovat samostatně a plnit úkoly přesně a včas
  • Anglické komunikační dovednosti jak slovní, tak písemné
Benefits
  • týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 3 dny placeného zdravotního volna
  • Multisport karta
  • Home Office
  • Stravenky 100 Kč
  • Flexipasy od Sodexo 1000 měsíčně
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search