ŘEDITEL VÝROBY

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Published
Reference
16-30-344799
This position is archived.
Job description
  • HLEDÁME ŘEDITELE VÝROBY#

Hledáme kandidáty na pozici Ředitele výroby pro společnost, která je výrobcem sanitární keramiky s více než 25letou tradicí s pobočkami po celé Evropě.

Tato společnost svým zákazníkům nabízí unikátní produkt a svým zaměstnancům přátelskou atmosféru v rodinné společnosti.

Jaká je náplň práce?

  • Vedení výrobního týmu
  • Profesní rozvoj zaměstnanců
  • Dohled na plánováním výroby a tokem materiálu
  • Zajištění procesů neustálého zlepšování jednotlivých procesů
  • Zajištění pravidelného plnění KPI
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP/PO
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Pravidelný reporting KPI, analýza příčin negativních trendů, aplikace opatření k neustálému zlepšování
  • Kooperace s přidruženými procesy
Requirements
  • VŠ technického zaměření
  • Min 5 let manažerských zkušeností ve výrobě
  • Zkušenost s implementací štíhlé řízení, 5S/ Kaizen
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Silné vůdčí, prezentační a komunikační dovednosti
Benefits
  • Práci ve společnosti, která roste a udržuje status rodinné společnosti.
  • Podílet se na rozvoji firemní strategie
  • Mzdu kopírující Vaše zkušenosti a dovednosti
  • Služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook
  • 13. plat a stravenky
  • Firemní akce
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search