Recepční na odpoledne

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Temporary
Salary
130 Kč
Published
Reference
13-19-345488
This position is archived.
Job description

Máte zájem si přivydělat a získat zkušenosti v administrativě? Mluvíte anglicky a jste časově flexibilní 2-3 dny v týdnu? Pokud ano, právě hledáme brigádníky na recepci pro našeho klienta sídlícího na Praze 4.

Pracovní doba:

2-3 dny v týdnu, 15:00 - 17:00 h a případné zástupy za nemoc nebo dovolenou (i celé dny)

Náplň práce:

  • přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • předávání vzkazů od volajících
  • přijímání návštěv a klientů
  • příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)
  • objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
  • drobná administrativní výpomoc dle potřeby

Mzda: 130 Kč/hod

LOKALITA: Praha 4

Requirements
  • preferujeme studenty/ky VOŠ/VŠ
  • dobrá znalost angličtiny podmínkou
  • alespoň krátkodobá předchozí praxe na firemní recepci je výhodou
  • dobrá znalost MS Office, Outlook
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Benefits
  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • Pracovní zkušenost v administrativě
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search