Projektový koordinátor - prototypová výroba

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
9-10-370523
This position is archived.
Job description

Máte zkušenosti s projekty a prototypovou výrobou?

Budete mít na starost specifické požadavky zákazníka na produkty.

Vaším úkolem bude:

Komplexně zajistit prototypovou výrobu a řešit specifické požadavky zákazníka na produkt

Tvořit cenové nabídky a zajišťovat nestandartní komponenty.

Budete v přímém kontaktu se zákazníky i dodavateli a Vaším úkolem bude také monitorovat časový harmonogram a v koordinaci s projektovým vedoucím a nastavovat priority u každé poptávky. Budete také zodpovídat za interní testy produktů.

Requirements
  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • Praxe v automobilového průmyslu velkou výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Velmi dobré organizační schopnosti a orientace na výsledek
  • Znalost SAP systému, MS Office
Benefits
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search