PROJEKTOVÝ INŽENÝR| 70 000 CZK

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
65 000 - 75 000 Kč
Published
Reference
11-30-345047
This position is archived.
Job description

Máte zkušenost s vedením projektů v automotive a komunikace v AJ se zákazníky Vám nedělá problém? Pak tu pro Vás máme příležitost ke změně!

Hledáme na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAGER

Co bude vaším úkolem?

  • Kompletní vedení projektu na základě požadavků zákazníka
  • Aktivní komunikace se zákazníkem a řešení požadavků
  • Plánování a koordinace aktivit, analýza rizik
  • Zajištění profitability projektu, dodržování finančního plánu
  • Spolupráce s ostatními odděleními (technologie, logistika, kvalita atd.)
  • Aktivní účast na řešení technických zakázek
  • Dohled nad dodržováním stanoveného harmonogramu

Co Vám nabízíme?

Mzdu od 70 000 Kč, služební vůz a další zajímavé benefity!

Requirements
  • min SŠ technického zaměření
  • 3 roky praxe na obdobné pozici v automotive podmínkou
  • AJ - úroveň pro komunikaci se zahraničními zákazníky
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost SAP výhodou
Benefits
  • Roční odměna až ve výši 3x měsíčního platu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 80 Kč/den
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Po ZD multisport karta, vitamínové balíčky, poukázky do bazénu, na masáže, do ZOO, na sportovní utkání...
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search