Product manager - original product

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
60 000 - 90 000 Kč
Published
Reference
19-14-340544
This position is archived.
Job description

Chcete své zkušenosti uplatnit v rodinné farmaceutické společnosti, která má významné postavení na trhu?

Zajímáte se o originální produkt, angličtinu hravě ovládáte a mluví za Vás zkušenosti z oboru farmacie?

Tak to pro Vás máme pozici Produktového manažera, který bude mít na starost portfolio v oblasti neonatologie, transplantace, cystické fibrózy
a kardiologie!

Náplň práce:

- Nastavení marketingových aktivit v rámci svěřených produktů
- Příprava marketingových materiálů
- Spolupráce s reklamními agenturami
- Školení reprezentantů, příprava materiálů pro úspěšné a efektivní prodeje
- Launch nových produktů včetně plánování a exekuce aktivit
- Plánování konferencí, eventů a také aktivní účast na nich
- Úzká spolupráce s prodejním a medical týmem
- Analýza trhu a konkurence
- Pravidelná komunikace s headquarterem v anglickém jazyce

Requirements

- VŠ vzdělání, ideálně pak medicínského nebo farmaceutického směru
- Zkušenost na podobné pozici min. 2 roky
- Pracovitá, dynamická osobnost
- AJ (B2) komunikativní úroveň
- Znalost práce na PC (Word, Excel)
- Samostatnost, systematičnost
- Analytické schopnosti (analýzu trhu a prodejních dat)
- Flexibilita

Benefits

- Stravenky
- Automobil
- Notebook
- Mobil
- Penzijní a životní pojištění
- Účast na mezinárodních kongresech

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search