PRODUCT ENGINEER

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
4-10-359699
This position is archived.
Job description

PRODUKTOVÝ INŽENÝR! PRODUKTOVÝ INŽENÝR! PRODUKTOVÝ INŽENÝR!

Náplň práce:

  • příprava a návrh konceptu výrobku dle specifikací zákazníka ve fázi nacenění
  • komunikace se zákazníky o technické stránce projektových návrhů, změn či proveditelnosti
  • poskytování podpory při výrobě tak, aby byla zajištěna výroba produktů a jejich sestavení a funkčnost odpovídala zamýšlenému a požadovanému designu
  • podílení se na designových změnách
  • vést projekt po technické stránce od začátku až k jeho úspěšnému a včasnému uvedení do výroby včetně řešení případných problémů při zavádění
Requirements
  • VŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe ve vývoji produktů
  • zkušenosti s APQP
  • pokročilá znalost CAD programu nebo jiného konstrukčního programu
  • zkušenosti z automobilového průmyslu
  • základní orientace v problematice výroby plastů
  • znalost Aj na komunikativní úrovni - denní komunikace se zahraničními zákazníky
Benefits
  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • penzijní připojištění
  • 20 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search