PROCESNÍ INŽENÝR s AJ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 50 000 Kč
Published
Reference
6-30-341100
This position is archived.
Job description

Máte zkušenosti z technické pozice ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Potřebujete novou výzvu? Pak zašlete Váš životopis.

Náplň práce:
- optimalizace výrobních procesů, strojů a nástrojů
- realizace nových návrhů strojů ve výrobě ve spolupráci s dalšími odděleními
- zajištění přípravy výrobní dokumentace
- zavádění nových výrobků do výroby ve spolupráci s vývojovými inženýry
- aktivní spolupráce na projektech

Requirements

- VŠ vzdělání technického směru
- zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- znalost a aplikace nástrojů LEAN
- AJ - komunikativně podmínkou
- zkušenosti v oboru zpracování plastů a strojařina výhodou
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost učit se
- MS Office

Benefits

- 5 týdnů dovolené,
- závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search