PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
7-30-341231
This position is archived.
Job description

Máte zkušenost ve výrobě v oblasti plastů?
Umíte anglicky a chcete najít uplatnění v blízkosti Českých Budějovic?

Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

- provádění testování nových výrobků/forem na vstřikolisech
- testování pro validační účely včetně předvýrobní dokumentace
- koordinace procesních změn – FMEA
- koordinace reklamačního procesu
- statistické a analytické vyhodnocování výrobních procesů
- vzorkování a uvolňování do výroby
- úzká spolupráce s výrobním a projektovým týmem
- komunikace se zákazníky, úpravy dle specifikace
- optimalizace výrobních procesů na vstřikolisech Engel, Arburg, Wittmann Battenfeld

Requirements

- min. SŠ vzdělání
- základní znalost AJ
- znalost technologií zpracování plastů – vstřikování, formy
- praxe ve výrobním prostředí min 3 roky podmínkou
- IT znalosti – MS Office

Benefits

- 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- možnost RELOKAČNÍHO BALÍČKU
- penzijní pojištění
- smlouva ihned na dobu neurčitou
- jazykové vzdělávání
- firemní akce

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search