Procesní analytik

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 70 000 Kč
Published
Reference
8-10-379198
This position is archived.
Job description

Do firmy na Litoměřicku hledám Procesního analytika. Pokud Máš zkušenosti s programováním řídících systému s MPC, řadiči LQR, Kalmanovými filtry, tak mi pošli svůj životopis.

Náplň práce

Pracovat na náročných projektech, které se věnují novým technologiím řízení procesů

Vylepšovat analytiku a další digitální nástroje

Připravovat a realizovat projekty v oblasti APC, soft / smart senzorů

Odpovědnost za údržbu a podporu již implementovaného řešení včetně komunikace s poskytovateli

Úzce spolupracovat s provozními a technickými týmy, zaměřenými zejména na oblast buničiny, regenerace a energetiky

Aktivně sledovat digitální trendy při přípravě a realizaci projektů

Spolupracovat s inženýry APC ve skupině Mondi

Získávat a analyzovat data a navrhovat řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu, snižování nákladů a zvyšování úrovně automatizace

Requirements

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít

Magisterský titul z řídicí techniky

Zkušenosti s MPC, řadiči LQR, Kalmanovými filtry

Pracovní zkušenosti v programování PLC, OPC komunikace

Matematické modelování fyzického systému, matematická optimalizace

Praktické zkušenosti s projektovým řízením souvisejícím s APC

Schopnost efektivně řešit složité nápady

Plynulá angličtina a čeština povinná

Zkušenosti v procesním průmyslu výhodou

Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi

Benefits

Zajímavé finanční ohodnocení

Možnost kariérního růstu

14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup

14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy

Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu

29.000,- Kč příspěvek na přestěhování

Vysoké věrnostní odměny

Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce

25 dní dovolené

Bezúročné půjčky

Firemní akce pro celou rodinu

Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti

Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search