PŘEDÁK ELEKTRÁRNY/ ŠTĚTÍ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Published
Reference
8-21-340591
This position is archived.
Job description

Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude:

  • zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden
  • zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy
  • těsná spolupráce s provozním elektromontérem a ostatními zaměstnanci elektrárny
  • obsluha a základní údržba pomocných zařízení nutných pro provoz rozvoden
  • vedení záznamů, evidence atd.
Requirements
  • praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • zkušenosti s vedením lidí
  • osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb. §6 do i nad 1000V, výhodou §7
  • ochota práce ve směnném provoze
  • znalost práce s PC (Excel)
  • min. vyučení v oboru elektro
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • 13. 14. plat
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search