PŘEDÁK

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
24 000 Kč
Published
Reference
12-21-337985
This position is archived.
Job description

Chybí vám v práci obědy a káva zdarma? Rádi byste dotovanou dopravu? Více času na rodinu s 25 dny dovolené + finanční příspěvky na ni? Čisté a moderní prostředí.

Hledáme fachmana, všestranného člověka, který má zkušenosti s prací ve výrobě a nezalekne se každého problému.
Nabízíme možnost pracovní pozice ve výrobní firmě poblíž Slušovic na pozici PŘEDÁKA VÝROBY. Jedná se o práci na 2-3 směny (2 mimo sezónu, 3 v sezóně).

Náplň práce:
- ve spolupráci s mistrem organizuje a řídí práci ve výrobě (ČISTÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ)
- má na starosti kontrolu a obsluhu řídících panelů a zařízení (v rámci dané práce)
- zastupuje mistra v případě nepřítomnosti

Requirements

- hledáme člověka, který je trochu technicky zdatný
- důležitým požadavkem je spolehlivost a pečlivost

Benefits

- obědy a káva na pracovišti zdarma
- příspěvek na doprav 2Kč na km/směnu
- 50% příspěvek za přesčasy
- 25 dní dovolené
- výhodné telefonní SIM pro zaměstnance a členy rodiny
- příspěvky na dovolenou

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search