PARALEGAL/JUNIOR PRÁVNÍK V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI, 180 Kč/h

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Part-time
Temporary
Salary
150 - 180 Kč
Published
Reference
13-17-348654
This position is archived.
Job description

Právě hledáme vhodné brigádníky na pozici JUNIOR PRÁVNÍKA. Pokud Vaší budoucnost vidíte v perspektivním mezinárodním prostředí, domluvíte se anglicky a hledáte dlouhodobé uplatnění, pak bychom pro Vás měli zajímavou příležitost!

Jaká je hlavní náplň práce?

  • celková podpora právního oddělení společnosti
  • příprava i kontrola interních dokumentů
  • výpomoc právníkům při přípravě smluv
  • komunikace v rámci společnosti, ale i s externími partnery či úřady
  • ad hoc úkoly

Odměna: 150 - 180 Kč/hod., dle zkušeností

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice

Prac. doba: flexibilní, 20 hod/týd.

Těšíme se na Vaše CV!

Requirements
  • student práv - ideálně ve 3. ročníku
  • časová flexibilita 20 h/týden
  • dobrá znalost AJ
  • zájem o práci v soukromém sektoru
Benefits
  • dotované stravování
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search