Office Coordinator

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
55 000 - 65 000 Kč
Published
Reference
19-12-345763
This position is archived.
Job description

Máte zkušenosti s koordinací, podporou týmu, či asistentskou pozicí?

Baví Vás různorodá práce a chcete zastávat velice důležitou pozici v týmu?

Umíte dobře anglicky?

Chcete být součástí přátelského kolektivu?

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Coordinator!

Vaše náplň práce bude velice pestrá:

  • Koordinace kanceláře
  • Office Management - správa smluvní dokumentace, objednávka zboží, zajištění hladkého chodu kanceláře
  • Event management - zařizování firemních akcí, konferencí, večírků
  • Support pro tým - cca 20 zaměstnanců
  • Z části správa diáře manažera, zajištění letenek a ubytování
  • Mnoho dalšího

Lokalita: Praha

Mzda: Dohodou

Requirements
  • Předchozí praxe s koordinací, organizací, podporou týmu, administrativou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Smysl pro detail, velmi dobré komunikační dovednosti
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • mobil, notebook
  • příspěvek na stravování (180 Kč/den)
  • zdravotní připojištění, penzijní připojištění, cestovní připojištění
  • pravidelné vzdělávání
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search