Network Security Engineer IČO/HPP

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 100 000 Kč
Published
Reference
2-10-345975
This position is archived.
Job description

Aktuálně hledáme někoho na pozici Network Security Engineer v Praze, který se přidá do našeho týmu. Máš na této pozici dlouhodobé zkušenosti? Pracoval si se Zscaler nebo jiným cloudovým řešením? Pak je tato pozice přímo pro tebe. Na této pracovní pozici budeš používat především technologie jako PKI, NPS, Cisco a Meraki. :)

Náplň práce

  • navrhovat a vybírat bezpečnostní technologie
  • provádět technické kontroly zákazníkům
  • hodnotit a testovat technologie
  • poskytovat doporučení a vyhodnocovat nabídky
  • sestavovat a testovat první iteraci služby
  • komunikovat s kolegy v rámci organizace
Requirements
  • minimálně 4 roky zkušeností na pozici Network Security Engineer
  • ITIL certifikace je výhodou
  • zkušenosti s mezinárodními projekty
  • schopnost výběru security technologií pro různé klienty
  • schopnost sestavit a otestovat první iteraci služby
  • zkušenosti se Zscaler nebo jakýmkoliv jiným cloudovým řešením zabezpečení webu
  • zkušenosti s PKI, 802.1X, NPS, Cisco ISE, Meraki a Cisco LAN
  • schopnost pracovat samostatně
  • plynulá angličtina
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného zdravotního volna
  • stravenky
  • bonusy za doporučení
  • multisportka
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na zajímavých projektech
  • aktivní využívání cizích jazyků
  • zajímavé platové ohodnocení
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search