NÁKUPČÍ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
30 000 - 40 000 Kč
Published
Reference
4-30-346366
This position is archived.
Job description

Schopných NÁKUPČÍCH není nikdy dost. Proto náš velký automotive klient vyhlásil pátrání po anglicky hovořícím NÁKUPČÍM.

Pojďme si o této pozici pohovořit blíže, NÁKUPČÍ na Vás již čeká.

Náplň práce:

  • Kontrola poptávek a následná tvorba objednávek
  • Příprava výěrových řízení na dodavatele a spoluúčast při jejich výběru
  • Řešení dodávek zboží, reklamací
  • Sledování nákupního a dodacího procesu
  • Spolupráce s auditory, oddělením plánování
  • Reporting
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
  • Zkušenost s nákupem na obdobné pozici
  • Komunikační dovednosti
  • Flexibilita
  • Znalost MS Office
Benefits
  • 13. a 14. mzda
  • docházkový měsíční bonus
  • bonusy za plnění výrobních plánů
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • pravidelné navyšování mzdy
  • kvalifikační bonusy
  • osobní ohodnocení
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search