MISTR VÝROBY, 1 směna!

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
30 000 - 35 000 Kč
Published
Reference
7-18-357264
This position is archived.
Job description

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete se podílej na nových projektech? Hledáme Vás!

Náplň práce:

vedení podřízených

motivace, školení a hodnocení zaměstnanců

kontrola dodržování výrobních postupů, plnění výrobního plánu z hlediska termínů a kvality

zpracování týdenního a měsíčního reportingu, včetně sledování směnových ukazatelů

zodpovědnost za dodržování hygienických a bezpečnostních standardů a norem

Requirements

SŠ vzdělání

znalost práce na PC – Word, Excel

praktické myšlení, samostatnost, odolnost vůči stresu

organizační schopnosti, zodpovědnost

Benefits

13. plat

stravenky

penzijní pojištění

jazykové vzdělávání

příspěvek na kulturu/sport

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search