MANAŽER LOGISTIKY

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-21-396303-1
This position is archived.
Job description

Jste zkušený/á MANAŽER LOGISTIKY, komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém, máte zkušenost s vedením zaměstnanců a rádi byste pracovali u mezinárodní společnosti?

Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za materiálové toky, plánování a kontrola skladových zásob
  • optimalizace logistických procesů
  • plánování výrobních procesů
  • komunikace se zákazníky, výrobou a oddělením obchodu
  • správa dat v zákaznických ERP systémech
Requirements
  • min. SŠ vzdělání ekonomického / technického směru
  • AJ na úrovni B2
  • zkušenost na obdobné pozici v oblasti logistiky min. 5 let
  • znalost ERP systému
  • praxe s vedením týmu
  • organizační schopnosti a strategické myšlení
Benefits
  • 13. a 14. mzda
  • odměny
  • 5týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • služební vozidlo k jednání
  • systém Benefit plus
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • příspěvek na dopravu
  • a další...
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search