Kvality manažer/-ka

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
70 000 - 90 000 Kč
Published
Reference
8-10-370547
This position is archived.
Job description

Pro našeho významného klienta v Chomutově v současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažera QTY.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky (stížnosti, reklamace, preventivní a nápravné aktivity, vyřizování jejich specifických požadavků)
  • práce na základě standardů kvality ISO systému
  • PPAP
  • stálý vývoj QTY systému společnosti
  • kontrola rozpočtu
  • zavádění procesních/ produktových kontrolních systémů do výroby
  • Reporting
  • spolupráce v rámci týmu a vedení týmu
Requirements
  • VŠ vzdělání strojírenského směru nebop SŠ
  • 5 let praxe na vedoucí pozici v kvalitě
  • zkušenosti v komunikaci se zákazníky (z Evropy, Asie, USA)
  • zkušenost s reportingem plant managerovi nebo operation managerovi
  • znalost ISO/TS 16949
  • znalost měřící techniky
  • zaměření na zákazníka, vyjednávací schopnosti, schopnost vést tým, schopnost samostatného rozhodování
Benefits
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • 2 dny dovolené navíc
  • pravidelné navyšování základního platu
  • teambuildingové aktivity
  • mnoho dalších zajímavých výhod...
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search