KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ s AJ, automotive

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
30 000 - 45 000 Kč
Published
Reference
7-30-340283
This position is archived.
Job description

Co je pro nás na pozici KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ opravdu zásadní? Alespoň okrajová zkušenost s projekty, zákaznickou podporou, VŠ vzdělání technického směru a velmi dobrá AJ - pokud toto splňujete, jste ten, koho hledáme!
Nebojte se ozvat, co neumíte, Vás rádi naučíme.

Bližší informace a náplň práce k pozici:
Vedení zákaznického projektu
Příprava a podpora tvorby technických řešení a jejich dokumentace dle požadavků zákazníka
Koordinace aktivit spolupracujících oddělení
Zodpovědnost za dodržování časového plánu, dodržení zákaznických požadavků
Komunikace se zákazníkem a ostatními závody

Requirements

Vysokoškolské vzdělání technického směru
Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ, druhý jazyk výhodou
Zkušenosti s vedením projektů v automotive výhodou
Prezentační a komunikační dovednosti
Řidičský průkaz sk. B

Benefits

- 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
- čtvrtletní a roční prémie/čvtrtletní až 3 000 Kč a roční 0-6% z roční mzdy
- podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
- bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden
- možnost částečného home office
- cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
- stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
- příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
- firemní mateřská školka
- bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
- zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
- vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search