Inženýr zákaznické kvality

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
45 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
11-30-340382
This position is archived.
Job description

Jednání se zákazníky je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a domluvíte se anglicky? Je Vaše odpověď ano? Tak nám napište!

Obsazujeme pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce:
* vyřizování zákaznických reklamací
* dodržování nastavených pravidel
* analyzování zdrojů příčiny vzniku defektních výrobků – materiálů
* interní audit včetně normy pro životní prostředí
* návrhy, realizace a udržování systému managementu jakosti s požadavky platných norem (ISO 9001, VDA 6.3, ISO/TS 16949 atd.)
* reporting

Requirements

* praxe na pozici alespoň 2 roky
* komunikativní znalost AJ
* znalost nástrojů kvality (ISO TS 16949, 9001, VDA 6.3, VDA2, APQP)
* výborné komunikační a vyjednávací schopnosti - denní kontakt se zákazníky a ostatními odděleními
* zkušenost s audity výhodou

Benefits

- bonusy
- meziroční zvyšování mezd
- 5 týdnů dovolení
- stravenky
- školení a kurzy
- flexibilní pracovní doba

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search