INŽENÝR TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
45 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
4-10-356714
This position is archived.
Job description

Máte zájem uplatnit své zkušenosti ve společnosti, která je schopná Vás náležitě ocenit?

Máte zkušenosti v oblasti zlepšování procesů a vyhovuje Vám prostředí automotive?

V tom případě nám pošlete svou reakci a my Vás přesvěčíme, proč je tato nabídka ta pravá.

Náplň práce:

  • zlepšování a implementace výrobního procesu
  • zavádění principů štíhlé výroby
  • výběr nových zařízení, strojů a nástrojů
  • zodpovědnost za výrobní úsek
  • projektové řízení
  • tvorba výrobní dokumentace
  • komunikace s dodavateli
  • zodpovědnost za implementaci a udržování systému kvality, QMS audity
  • zavedení a kontrola systému životního prostředí v souladu s požadavky normy ISO14001
  • reporting
Requirements
  • VŠ vzdělání
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • znalost procesů neustálého zlepšování a Lean metodiky, VSM, SMED
  • znalost: SPC, GD&T, APQP, IATF16949, ISO14001 a specifické požadavky zákazníků
  • komunikativní AJ
Benefits
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • účast na moderních projektech
  • měsíční bonusy - docházkový bonus 500 kč
  • roční bonusy - v návaznosti na výrobu a prodej, 20 dnů dovolené, doprava ne ani penzijko
  • pružná pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 100 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 dnů sick days
  • firemní akce
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search